.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

zazrak-z-nebe
Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Zázrak z nebe

Vždycky jsem milovala psy a koně. Byli téměř celý můj život a tři psí kluky mám i doma. Nejsem moc “kočičí” typ a tak mně překvapilo, když si mě vyhlédl před dvěma lety divoký dospělý kocour ve velmi vzdálené zemi, ochočil si mě za málo dnů a nemohu na něj zapomenout. Přestože prskal, evidentně nadával, neustále něco chtěl, byl schopný vyhodit mě z lehátka na pláži a nebo otravovat tak dlouho, než jsem ho pohladila.

Také uměl příst a mazlit se tak, jak to jen kočky dokážou. Pacco. Přestože nemohl se mnou odletět, odnesla jsem si jej v srdci a velmi často si na něj vzpomenu. Neměla jsem právo brát mu jeho hrdý život a svobodu ….

Před týdnem jsme se šli s manželem projít, a na stromě jsme našli uplakané, vyděšené, prochlazené a hladové kotě, které se bálo skočit dolů. Sundali jsme jej, odnesli domů, nakrmili … a měli v plánu jej předat majitelům.

Nikdo se však neozval a já strávila bezesnou noc s mazlivým povídavým klubíčkem stuleným v mém náručí. Kočičí holčička v ten moment našla její nový domov. A dokázala si podmanit i tři dospělé pudly, kteří do té doby všechny kočky proháněli jak o život.

Shallow. A já vím, že je od Pacca. Že mi jí poslal.

Někdy se stane, že vám Nebe přichystá překvapení.

Dárek rovný zázraku.

V momentě, kdy to potřebujete.

Stačí jen uvěřit .…

Láska existuje ….

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru