.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

O mně

Jsem Yvona.

Lékařka, mentorka a koučka.

Už v momentě, kdy jsem si vybírala mé povolání, jsem věděla, že chci pomáhat druhým. A proto si zvolila medicínu.

Nabízím vám však mnohem víc – spojení mentoringu, koučinku a medicíny.
Nabízím vám unikátní přístup k diagnostice, léčbě i prevenci psychosomatických onemocnění.
Přístup, který Vám laskavým způsobem umožní pochopit a pozměnit Váš život. K lepšímu.
A najít Váš sen.
Abyste měli odvahu jej žít.

I já jsem celou svou profesní kariéru hledala a sbírala odvahu uskutečnit svůj sen o dokonalém přístupu k pacientům a klientům.
Ale teď už pěkně od začátku…

Mám za sebou mnoho let praxe praktické lékařky pro dospělé, lékařky záchranné služby, mnoho let služeb i na interním oddělení, mnoho hodin vzdělávání i pořádání workshopů z akutní medicíny.

Mám za sebou nádherná ocenění své práce, jako například udělení titulu Lékaře roku 2009, kdy jsem stála na pódiu Nové scény Národního divadla v Praze spolu s panem profesorem Pirkem, či titulu Ordinace roku 2015 – 3. místo pro Jihočeský kraj.

Mýma rukama i srdcem prošlo mnoho pacientů, z nichž se naprostá většina uzdravila, nebo mnou byla doprovázena v posledních chvílích jejich života.

A přesto – nebyla jsem úplně spokojená.

A začala hledat.

Nejsem spokojená se systémem zdravotnictví, v němž se vytratila lidskost, zájem, úcta, pokora ze strany zdravotníků, ale i aktivní spolupráce ze strany pacientů.
Nejsem spokojená s tím, že se mnohdy pacientu podá tabletka na tělesné obtíže, aniž by se našla a léčila jejich příčina, bolest psychická.
Nejsem spokojená s tím, že bohužel nemívám dostatek času na pacienta tak, abych mu vysvětlila, proč se věci dějí a co on sám může a měl by udělat, aby mu bylo lépe.
Bolí mi, když vidím, jaké vztahy mezi lidmi panují, když převládne konzum a touha všechno vlastnit a mít to ihned před nejdůležitějšími hodnotami v životě.

Hledala jsem.
Našla Lásku, která je podle mého názoru jediným smyslem lidského života.
Spolu se Zdravím, které k ní potřebujete. Ve všech jeho rovinách – tělesné, duševní, sociální (vztahové) i duchovní.

Dlouho jsem však nevěděla, jak vám to předat?

Náhody se nedějí – a proto jsem potkala mimořádnou ženu, přední českou mentorku a koučku Bc. Lenku Černou, lektorku, která mě provedla Certifikací kouče PURE MIND 2019. (www.lenkacerna.cz​, www.puremind.cz)

A já pochopila, že spojením mentoringu, koučinku a medicíny vznikne unikátní přístup k diagnostice, léčbě i prevenci psychosomatických onemocnění.

Přístup, který Vám laskavým způsobem umožní pochopit a pozměnit Váš život. K lepšímu.

A najít Váš sen.

Nebojte se žít svůj sen.

Pomůžu Vám.

V úctě a lásce
Yvona

Reference mých klientů zde >>

Přejít nahoru

Milí přátelé,
od 1.12.2023 bude koučovna přestěhována na novou adresu – budova Oberbank AG Písek, Budovcova 2430, 39701 Písek – výtahem (boční vchod) do 3.patra.

Budu se na vás moc těšit !