.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

team-spirit-2447163_1280(1)
Picture of Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

To dáš!

Často slýchám, že je zlá doba. No … je divná, to ano. Ale zlá?? … Nevím. Myslím totiž, že je taková, jakou si jí děláme my sami. A jakou dovolíme, aby nám jí dělali ostatní. Nemizí starosti se vztahy, spíš naopak. A přidávají se k nim nové problémy. Mohou se rozvíjet úzkostné stavy a larvované (skryté) deprese.

Muž přestane být živitelem rodiny? Jak to zvládá? A jak na to reaguje jeho žena? Po mnoha letech v práci vám dají výpověď, protože nemají odbyt? A kolegu si tam nechali? Vnímáte to jako křivdu?

Léta rozvíjíte svou firmu, a teď vám jí zavírají a nebo omezují její fungování. A vy víte, že to dlouho finančně neutáhnete? Řešíte, za co koupíte dětem na Vánoce dárky a jak jim řeknete, že nepojedete na hory? Dusno doma už nemůžete vydýchat? V noci nespíte, protože se bojíte ekonomických, ale i zdravotních důsledků Covidu? Možná i toho, že se vám po rozvolnění opatření nevrátí všichni klienti? A nebo skrýváte vaše krásné oči za tmavými skly, protože plakaly celou noc a vy se bojíte světu ukázat, že přes všechno to, co jste dokázala, jste stále křehká a zranitelná bytost?

Jsem si vědoma toho, že mám svým způsobem výsadu v povolání – není snadné, ale …. stále mohu pracovat. V ordinaci i v koučovně (tam samozřejmě distančně).

A tak – jdu s kůží na trh: V listopadu 2020 nabízím těm, co to potřebují, 45-60 minut, úvodní hodinu koučování, v ceně jednoho tisíce korun, zdarma. Zcela zdarma. Jde jen o začátek pomoci, s každým se domluvíme, jak dál pokračovat. Proč? Proto, že jste. A proto, že mi s touhle myšlenkou někdo pomohl. Vyklubat se a přijít na svět. Mezi vás. Tak – děkuju. Jen míst je omezeně, tak neváhejte a hlašte se. Vy noví. Zkrátka nepřijdou ani moji stálí aktivně koučovaní klienti – i pro vás něco mám v záloze.

Zvládneme to spolu, nebojte se. A i ty, kdo ses náhodně dostal k tomuhle textu, a nechápavě kroutíš hlavou, věz, že – to dáš !!!

Poprosím o sdílení, aby se tahle informace dostala mezi ty, kteří by můj koučink potřebovali.

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru