.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

new-years
Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Novoroční

I já měla novoroční předsevzetí. A musím se pochválit – většinou jsem je dodržela a mohla si je v pomyslné kolonce Splněno odškrtnout. Ono upřímně nebývala nesplnitelná: Naopak. Většinou se totiž týkala mých nejbližších, či mé profese. Abych byla hodnější, milejší, více se jim věnovala, dávala jim najevo lásku, abych se ještě více věnovala práci a studiu. A samozřejmě abych se hýbala, zdravě jedla a formovala tělo.

Tento rok mě má drahá přítelkyně přivedla na myšlenku napsat sama pro sebe na čistý papír svá přání do magického roku 2020. Ne pro nikoho jiného. Pro sebe! To vám bylo peklo! Dlouho jsem váhavě hleděla na papír a hledala slova. První bylo, zda SMÍM??? Zda mám právo přát si něco pouze sama pro sebe???? Překvapilo mě to. A rozplakalo.…

A tak jsem si vzpomněla na jednoho postaršího plážového boye, který mi – aniž by mě znal – řekl jednoho dne pod krétským sluncem: Buď šťastná.

Tím začnu. Pro tenhle rok. I pro ty další. Radím to i vám.

Milí přátelé,

Požehnaný a šťastný nový rok 2020!

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru

Milí přátelé,
od 1.12.2023 bude koučovna přestěhována na novou adresu – budova Oberbank AG Písek, Budovcova 2430, 39701 Písek – výtahem (boční vchod) do 3.patra.

Budu se na vás moc těšit !