.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

furie-2
Picture of Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Furie II (aneb jak být mužem a přežít)

Když ptáčka lapají …. Hořce si na tohle úsloví vzpomenete pokaždé, když vás zahrnuje výčitkami a hádkami. Pár dnů je sladká jak med, aby se vzápětí – zcela nečekaně a bez varování – proměnila v krvelačnou saň, která jenom vrčí, poštěkává, nic jí není za dobře, tříská vším, co jí přijde pod ruku a nedá vám jedinou šanci, abyste se k ní přiblížil. Natož s ní něco měl. Po pravdě ale – přiznejte si – jí v tuto chvíli máte pravděpodobně dost a nemáte jedinou myšlenku na romantický večer…

Známý vtip mluví o tom, že byste měl nakoupit zásoby piva a tvrdého alkoholu (pro vás) a tuny vína a čokolády (pro ní) a tím jí pravidelně ve stoupajících dávkách zásobovat. Pokud to nepomůže, pak utéct. Doslova.

No …. něco na tom bude. Ale nedá se to aplikovat věčně …. každá z nás řeší váhu a některým z nás čokoláda nechutná. Co tedy s tím?? Nic. Můžete se snažit to přijmout. Ne pochopit (to se nedá). Jen přijmout. Že to tak je. Že s tím nic neuděláte. Že v tom nejste sám. Že to tak mají pravděpodobně všichni muži. A většina z nich (zatím) žije. Pro ty aktivnější – ve výbušné dny se věnujte práci nebo vašim koníčkům a doufejte v lepší zítřky. Když lepší zítřky nastanou, věnujte se jí …. 🙂 V každém případě jí ale dávejte najevo, že jí chápete (i když to tak nemusí být), že jí rozumíte (i když to tak na devadesát devět procent není) a že jí bezvýhradně milujete (i když …. no to snad pánové takto je, ne ????).

Smějte se spolu, hlaďte jí, líbejte jí, mazlete se s ní a říkejte jí, že je pro vás jediná a vždycky bude.… Tak jako vy pro ní.

Krásný den 🙂

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru