.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

moda-london
Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Móda. Zhýralost či nutnost s vyšším smyslem?

Mám úžasnou kamarádku. Velmi krásnou, oduševnělou, velmi vzdělanou v umění a designu, provokativní, inspirativní a velmi lidskou. Božskou Mo. Moniku Žálkovou. Modelku a majitelku butiku s nevšedním módním oblečením a doplňky. Hledejte u ní cokoli a dostanete to. A mnohem víc. Jediné však nečekejte – tuctovost, stádovost, neoriginalitu, průměrnost, plagiátorství a nezájem. Tohle tam neseženete.

Když vstoupíte do jejího království, budou hýčkány vaše smysly a budete zahrnuti vysoce profesionální, luxusní, avšak nevtíravou péčí samotné Mo či jejích asistentek. A nejen to. Nabízí se vám přesně cílené individuální poradenství, právě a jen na míru šité vám osobně.

A u něj se chci zastavit. Vedeme totiž s Monikou krásné osobní či virtuální debaty o smyslu módy, tvorby krásna a o potřebě krásno prožívat. Obě vnímáme stejně, že krása člověka, bytosti, vychází z jeho nitra. Zrcadlí se v jeho očích a jeho energie vám hned na první setkání napoví, s kým máte tu čest. Je li člověk prázdný, nebo dokonce zlý, nepomohou luxusní oblečení a dokonalý make up. Ty vám nasadí masku a změní tvář. Nikoli však vaše nitro. Pravda vždy vyjde na povrch.…

Jenže – občas se stane, že krásný člověk, obvykle žena, svou vlastní krásu nevidí. Neumí vidět. A často dokonce neumí vidět nejen tu krásu vnější, ale nedokáže správně ohodnotit ani krásu své duše. Bývá to o to smutnější, že většinou to mají takto nastavené ti nejhodnější. A nejskromnější. Jak jim tedy pomoci? Jak rozsvítit jejich duši, rozzářit oči a proměnit je v sebevědomou, sebemilující bytost? A to vnitřně i navenek?

Mohu vám pomoci poznat a otevřít vaší duši a srdce koučováním a mentoringem, a s velkou láskou to dělám. A Monika, která se dlouhou dobu věnuje psychologii módy a odívání, vám pomocí toho zevního oblečení dokáže vaší krásnou duši vhodně obléci a rozkvést tak, aby vynikla vaše osobnost jako celek.

Vnitřní krása v souladu s tou vnější. A naopak. Jedna bez druhé neexistuje. A je to tak dobře. Naučte se hýčkat své nejbližší. A naučte se především hýčkat sami sebe. Obě se na vás již moc těšíme :-)

Krásný den.

Ve spolupráci s paní Monikou Žálkovou, butik Móda London Luhačovice, www.modalondon.cz

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru