.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

jak-si-to-nepo
Picture of Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Jak si to nepo….

Víte, čím spolehlivě zabijete vztah? Očekáváním. A vašimi teoriemi rodícími se ve vaší hlavě. Jestli je někdo přeborníkem na konspirační teorie, pak jsou to právě ženy a jejich chování ve vztahu. Nenapsal. Nezavolal. Něco se děje. Že se neozval. Už o mně nestojí. Nelíbím se mu. To je jasný, protože jsem přibrala. Stejně se v poslední době choval divně. Byl takovej zamlklej. Prostě mě nechce. Hmmm .… ale nevypadá, že by mu to vadilo. Ježíší no jo!!! To je jasný! On má jinou!!! Já k.… bl.. !!! Žee mi to nedošlo dřív. (Pro zájemce o rozvinutější monolog odkazuji na píseň Kráva Báry Polákové … dokonalý text.)????

Že vám to něco říká? Poznáváte se? Jste během hodiny schopné vymyslet stovky těch nejméně pravděpodobných konspiračních teorií o vašem vztahu, samy jim uvěřit a zacyklit se v nich?

Tak takhle ne prosím! Víte, jak se pak chováte? Stáhnete se, mlčíte, děláte, že se NIC neděje, ale on dobře ví, že děje. Jen neví co. Protože nekomunikujete. A tak se následně stáhne ještě více. I on. A oba si hrajete hru na FAJN.  (“Jak se máš?” “FAJN” “Je Ti něco?” “Ne, je mi FAJN” “Tak to je FAJN”) Ale všechno z vás a ve vás křičí, že je vám různě, jen ne FAJN. Jenže o tom nekomunikujete.

Tohle je cesta do pekel, dámy. Mezi vámi a partnerem vzrůstá napětí, nesoulad, možná i skrytá agrese a vztek. Kam se poděla vaše láska? Ta, po které tak toužíte? .… musela se schovat.

Jak si to tedy nepo…t? Mám snadné řešení. Zeptejte se ho. Mluvte spolu. Napište mu. Komunikujte. Jedině tak se vysvětlí nesrovnalosti. A jedině tak se obnoví mezi vámi přerušený tok láskyplné energie.

Držím vám palce 🙂  

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

1 názor na “Jak si to nepo….”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru