.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

intimita4
Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Intimita IV – Rady mužům – Chcete mít doma Bohyni??

Poslední text z cyklu Intimity. Přímé rady pro muže. Ptám se: “Chcete mít doma Bohyni?? Chovejte se k ní tak!!” Zahrňte jí pozorností něhou i vášní! Pečlivě jí naslouchejte a neverbálně vnímejte, co vám sděluje. Že se v tolika informacích ztrácíte? No a co?? Vy přece nemusíte nic řešit! Hned teď! Naopak. Ona po vás chce jen, abyste jí naslouchal a sdílel její i váš život.

Komunikujte s ní. Komunikujte zejména o tom, co jí, vás nebo vás oba trápí. Nevadí, že neznáte řešení problému. Vadí však, že o něm mlčíte. A že se vyhýbá sexu s vámi? Víte, sexualita jde – na rozdíl od mužů – u žen primárně přes city a mysl. Tělo je až na druhém místě. Nečekejte, pokud jsou mezi vámi nekomunikovaná bolavá témata, tím spíše dlouhodobá, že se vám nadšeně vrhne do náruče. Naopak. V lepším případě s vámi sex přetrpí. V tom druhém – nebude žádný sex.

A varuji – ta témata, která jí bolí. se mohou vléci třeba i několik let … Ženy mají paměť.

Buďte pozorný milenec a vnímejte, co se jí líbí. Neuspěchejte předehru, naopak – dejte jí dostatek času i prostoru. Jak nejlépe zlákat ženu?? Tím, že vzbudíte její zvědavost. Dotkněte se, polibte jí … a pak jděte mimoděk stranou a věnujte se něčemu jinému. Ne, nedělám si legraci. Pamatujete se na scénu z legendárního filmu Angelika, markýza andělů? Ona odmítala zjizveného Peyraca, a on trpěl. Potkali se na zahradě, kde on rukou v rukavici velmi pomalu a velmi smyslně očišťoval nalezené torzo Venuše, a dotýkal se jejích ňader. Angelika to viděla a … sama za ním přišla. Asi tak, pánové. Dejte jí najevo, že je pro vás Bohyní. Že jí byla a vždy bude.

A když … když se rozhodnete s ní rozejít, nezapomínejte na to. Že byla Bohyní a že jí tak stále vnímáte. Nezatracujte vztah, který byl, neznevažujte jej a pojmenujte vaší lásku i vše krásné, co bylo. Očekávejte emoce, protože jste jí právě zlomil srdce. A to neskutečně bolí. Přesto jí, pokud můžete, stůjte nablízku a bude li to správné, pomozte, pokud vás požádá. Byl jste jejím Jediným. Vyvoleným. Podle toho se tak chovejte i nyní. Aby si i ona Bohyni , kterou jste vy stvořil, v sobě uchovala. Neztratila jí. A Bohyní nadále zůstala.

Věřím však v Lásku, která jediná má v životě smysl .…

Opatrujte se.

Vaše Yv

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru