.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová MBA
lékařka, mentorka a koučka
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND
Ambassadorka Niche

řetěz z papíru
Yvona Kotroušová

Yvona Kotroušová

Adventní – Řetěz z papíru

Miluju Advent .… Již několik let vám o něm píšu a stejně tak to bude letos. Má pro mě obrovský duchovní význam, dává mi čas  k rozjímání, sebepohroužení, k bilancování, k přijetí i ke snům, které mám. Pro sebe, i pro své blízké. Je přímou spojnicí k vrcholu roku, k Vánocům.

Vždy se snažím tento čas nějak sobě, ale i druhým, zpříjemnit. Dělat si malé radosti, milosti, taková drobná pohlazení a obejmutí.

Abychom dali najevo těm, které milujeme, jak moc je máme rádi, jak moc je milujeme, jak moc se o ně zajímáme, jak jsou pro nás důležití, jak moc nám chybí, jak moc jsme šťastní, když jsme s nimi, když nás obejmou.

Ta láska, o které píšu, se nedá vyjádřit penězi. Dary. Velkolepými světskými radovánkami. Je niterná, hluboká, upřímná a vzácná. Tak jako čas a zájem milovaného člověka.

Chcete typ na letošní Advent? Přemýšlela jsem, a napadlo mně předat mým nejdražším osobní vzkazy, na každý z dvaceti čtyř adventních dnů jeden.

O tom, co jim přeju.

O tom, jak moc je miluju.

O tom, co jim dělá radost.

Či jaké máme společné vzpomínky.

Na každý z dvaceti čtyř barevných papírků napíšu jeden. Zmuchlám a navleču na provázek, dozdobím  mašličkami a vším, co má můj člověk rád, třeba čokoládu. Řetěz z papíru je hotov.

Není designový. Nemá cenu zlata. Neumí oslnit. Nedostane cenu za nejlepší předvánoční výzdobu. Je ale velmi osobní. Ze srdce do srdce. A doufám, že dokáže potěšit. Nemusí viset na vánočním stromečku.

Bohatě mi postačí, když jeho otisk zůstane v srdci milovaných .… ♥

Krásný Advent!

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru