.... Žít svůj sen ....

MUDr. Yvona Kotroušová
lékařka, mentorka a koučka​
certifikovaná koučka a mentorka PURE MIND

decollete

O prsa

Každá z nás to zažila. Nedostáváte to, co byste si přála, ve vztazích i v životě. Potřebujete něhu, a ta nějak není, potřebujete navrátit se do své ženské podoby, ale všude, i doma, po vás chtějí jen výkon a výsledky. Tak to někdy bolí. Na hrudníku a v prsou. Pomyslně, i doslova. A někdy taky ne. Což neznamená, že je to lepší varianta, protože neventilovaný smutek nás tiše zabíjí.

Jednou z jeho forem je vznik zhoubného nádoru. Pokud jde o ženské city a vztahy, většinou – dle psychosomatické a holistické medicíny – postihuje prsy, dělohu a vaječníky.

Nádorů prsu přibývá, tak jako přibývá bolavých vztahů. A postihuje čím dál mladší ženy. Léčba rakoviny prsu jim sebere vlasy, část či celý prs, zhorší imunitu a zničí sebevědomí. Nadlouho. Nebudu se zde zabývat léčbou. Jen napíšu, že tyto ženy v jejich poraněném ženství potřebují pomoci.

Proč? Protože psychika je velmi mocná a dokáže boj s rakovinou vyhrát, ale také prohrát. A tak lékaři pomáhají rekonstrukcí prsu navrátit ženskost pacientce, nejlepší česká a jedna z nejlepších světových artistek v permanentním make upu paní Christina Pidložná, Academy – S Praha, nabízí těmto odoperovaným klientkám zdarma vykreslení prsního dvorce a bradavky metodou permanentního make upu, a já?? Zapojuji se rovněž.

Diagnostikovaným ženám s proběhlou či probíhající léčbou (nemusí být po rekonstrukci prsu ani po tetováži prsního dvorce) nabízím ZDARMA 2 hodiny (2x 60 minut) koučinku a mentoringu, aby se cítily lépe, pochopily, co pochopit mají a měly sílu žít.

Tak. Šiřte prosím tuto informaci dál a – nezapomínejte na prevenci. Včetně péče o vaše vztahy, tedy vaší duši a srdce.

Krásný den 🙂

Foto: pixabay.com, unsplash.com

Nenechte si ujít žádný příspěvek

Zadejte svůj e-mail a nic vám neuteče

Sdílet

Share on facebook

Napsat komentář

Close Menu